Kulumaterjalid erinevatele printeritele.

Termosiirde värvilindid

Pakume termosiirde linte, mis sobivad Sato, TSC, Videojet ja paljude teiste termosiirde trükki teostavate printeri mudelitega, arvestades nende tehnoloogilist eripära.

Erinevatele aluspindadele ja tingimustele sobivad etiketiprinterite termosiirde lindid e. nn.” ribbonid”.

Etiketiprinteri etiketid

Pakume erinevatele tingimustele sobivaid etikette vastavalt paigaldustingimustele ja meetodile. Kindlasti on soovitav konsulteerida enne tellimist meie spetsialistiga.

Kaasaegsed etiketiprinterid on võimelised kirjutama kvaliteetset teksti, kujundeid ja vöötkoode mitmel erineval meetodil paljudele materjalidele.

Videojet tindid ja vedeldid

Tindid ja vedeldid Videojet tööstuslikele printeritele. Saadaval erinevatele printerite põlvkondadele sobivad tindid ja vedeldid, mis on valmistatud Videojet´i kõrgeima trükikvaliteedi standardi kohaselt ja arvestades iga seadmete grupi tehnoloogilist eripära ning märgistatava materjali omadusi.

Wolke printerite tindikassetid

Tindikassetid Wolke ja Videojet 8500/ 8600 seeria printeritele.

DTM Printerite kulumaterjalid
DTM Tindid

Pakume kulumaterjale DTM ja Primera värvilistele etiketiprinteritele.

Tindid ja etiketid on valmistatud DTM ja Primera printerite trükitehnoloogiat silmas pidades ning tagavad kõrge trükikvaliteediga tulemuse.

Markeerimisseadmete termo- ja trükipead, muud varuosad

Sato, TSC termo trükipead ja varuosad
Sato CL4NX Trükipea

Meie valikus on etiketiprinterite trükipead ning muud varuosad kõikidele Sato ja TSC mudelitele.

Lisaks on tellitavad termopead ning detailid Zebra, Honeywell /Intermec/Datamax-O´Neil, CAB ja Printronix ning osadele Argox, Toshiba TEC ja Citizen vöötkoodiprinteritele.

DTM ja Primera printerite trükipead ja varuosad
DTM Trükipea

Kui ühel hetkel avastate, et Teie värvilise etiketiprinteri trüki kvaliteet pole enam rahuldav, siis harilikult aitab trükipea vahetus.

Saadaval on trükipead ja muud varuosad vastavalt seadme tehnilistele andmetele.