Kleebisetikett
Kaasaegsed etiketiprinterid on võimelised kirjutama kvaliteetset teksti, kujundeid ja vöötkoode kahel erineval meetodil paljudele materjalidele.

Otsese termo meetodil kuumutatakse kujutise tekitamiseks keemiliselt töödeldud termotundlikku etiketi materjali. 

  • Tulemus on kvaliteetne, kuid ei ole vastupidav valgusele, kuumusele ja teistele väliskeskkonna mõjudele.
  • Otsese termotrükiga etikette kasutatakse seetõttu elualadel, mis ei nõua etiketil oleva info pikaajalist säilimist, näiteks pagari-, liha- ja piimatööstuses.
  • Termotrükk ei vaja etikettidele lisaks mingeid kulumaterjale.

Tuntumad termoetiketi materjalid on matt Thermal Eco ja läikega Thermal Top.

Termosiirde korral kantakse kujutis etiketile läbi värvilindi.

Termosiirde kasutamisel saadakse kraapimiskindlad, kõrge kvaliteedi ja pika elueaga etiketid, milleks sobivad materjalid:

  • Paber
  • Plastik (kasutajad elektroonikatööstus, kaabli- ja torude valmistajad),
  • Kartong (hinnasildid, piletid)
  • Tekstiil (pesusildid õmblustööstuses).

Termosiirde kasutamisel on kulumaterjaliks lisaks etiketile ka värvilint.  Etikette on võimalik tellida erineva südamikuga ning Teie etiketiprinteri või paigaldaja jaoks sobivaima etiketirulli välimise läbimõõduga.

Kleepsetikettidel kasutatakse laia valikut erinevatele pindadele sobivaid liime. Etikettidele ja nende vahele on võimalik stantsida perforeering, etikettide mugavamaks eraldamiseks. 

Mark-Line Systems pakub meie partnerite toodetavaid paljude erinevate mõõtmetega ja mitmekesise materjalide valikuga (paber, plastik, kartong, nailon, satiin) etikette. Võimalik on teostada etiketile mitmevärviline eeltrükk muutumatute andmetega (logo jmt.). 

Hea meelega anname nõu Teie vajadustele sobivaima ja soodsaima etiketi leidmiseks!