Mark-Line Systems pakub mitmesuguseid SocoSystemi kartongkastide teipimise seadmeid.

Valikus on masinad lihtsast poolautomaatsest seadmest kuni tootmisliini paigaldatava pneumaatilise kasti sulgejaga täisautomaatse erineva suurusega kastidele konstrueeritud teipimisseadmeni.

SOCO SYSTEM poolautomaatsed kartongkarpide teipimisseadmed

Lihtsaim ja soodsaim külgkonveieritega kastiteipija SocoSystem T-100 teibib karbi ülalt ja alt, sellele sarnane T-10 on samade funktsioonidega, kuid tugevdatud korpusega.

Karbiteipija ST-10 kleebib karbi kinni küljelt, TT-10 on konstrueeritud madalate karpide ja pakkide kleepimiseks.

T-2000/T-2002 on suurte karpide poolautomaatseks teipimiseks.

Poolautomaatsete karbiteipijatega peab operaator enne teipimist käsitsi sulgema kas kõik või lisaseadmete kasutamisel vähemalt tagumise karbi kaane.

Soco T-100 lihtne kastiteipija

T100

Soco T-100 lihtsal kastiteipijal on kompaktne ehitus, soodne hind ning lihtne käsitsemine. Teibib karbi põhja ja pealse, lisana ülemine ja alumine kaante sulgeja.

Soco T-10 professionaalne kastiteipija

T-10

Väga vastupidav, kõrgetele nõudmistele vastav seade ööpäevaringseks kasutamiseks. Toiduainetööstusele saadaval ka lihtalt puhastatav ja hooldatav roostevabast terasest korpusega teipija.

SOCO SYSTEM täisautomaatsed kartongkarpide teipimisseadmed

Täisautomaatsetel seadmetel sulgeb teipija pneumaatika abil kõik täidetud kasti ülakaaned.

T-400 ja T-402 teiparid on muutumatu suurusega kastide kinniteipimiseks.

T-55 ja T-602 võimaldavad samal liinil järjest erinevate mõõtmetega kastide käsitlemist- seade muudab laiust ja kõrgust automaatselt vastavalt teipimisele saabuva karbi mõõtmetele.

T-400 karbiteipija koos kaanesulguriga

T-400

Masin on konstrueeritud ööpäevaringselt töötamiseks minimaalsete hooldusnõuetega. Ideaalne integreerimiseks partiidena ühetaoliste pakenditega täisautomaatsesse pakkimisliini.

T-55 karbiteipija erineva suurusega karpidele

Soco T-55
T-55

T-55 kastiteipija automaatse kasti suuruse reguleerimisega- teipija seadistab pneumaatika abil külgkonveierite ja ülemise teibikasseti asendi erimõõdulistele kastidele vastavaks.

Tutvu kogu kastiteipimisseadmete valikuga SocoSystemi kodulehel