Videojet CIJ Väikesemärgi printerid
Videojet CIJ

Videojet CIJ, väikesemärgi jugaprinterid on mõeldud toodetele informatsiooni printimiseks, sobib kasutada väga erinevatel materjalidel.

Sobib kasutamiseks toiduaine-, farmaatsia-, elektroonika-, elektri-, puidu-, metalli-, mööbli- jne. tööstusvaldkondades toodete markeerimiseks

Suurte märkide markeerijad, kastiprinterid

Videojet LCM

Videojet LCM suuremärgi tindprits-printerid on väikese mõõtmeliste karbiprinterite tooteperekond mis on tõestanud ennast kasutamismugavuse ja töökindlusega.

Imavatele pindadele trükkimiseks on Videojet 2300 seeria printerid, mis on kõrge punktitihedusega ja saadaval erineva trükipea kõrgusega.

Imavatele ja mitteimavatele pindadele trükkimiseks on Videojet 2100 seeria, punkt-matrix suuremärgi printerid mis trükivad ühe- ja/või kaherealist teksti liikuvale tootele

Termotindi printerid

Videojet TIJ

Videojet ja Wolke termotindi (TIJ) printerid on HP® Thermal Inkjet 2.5 tehnoloogiat kasutavad kõrge resolutsiooniga trükki võimaldavad seadmed.

Enamasti Imavatele pindadele trükkimiseks mõeldud printerid, mis on kõrge punktitihedusega ja saadaval erineva trükipinna kõrgusega.

Kõrge resolutsiooniga hea trükikvaliteet saavutatakse ka suurtel kiirustel liikuvatele toodetele trükkimisel.

Lai kasutusvaldkond.

REINER jetStamp tempel-märgistajad

REINER® märgistusseadmete ideaalne kasutusala on väikeste ja keskmiste partiide usaldusväärne märgistamine. Moodul- ja määrdumiskindel märgistus saavutatakse ilma kallite märgistussüsteemide või märgistusseadmeteta. Mobiilsed märgistusseadmed on kaasaskantavad ja valmis paindlikuks integreerimiseks tootmisahela mis tahes punktis.