Automaatsed etikettide paigaldajad

ALritma. Kiire etiketipaigaldaja

ALritma

Etiketipaigaldajad on mõeldud eeltrükitud siltide paigaldamiseks toodetele tootmisliinidel või seadmetel.

ALritma kiired ja professionaalsed  etiketipaigaldajad on saadaval erineva laiusega: ALritma S kuni 100 mm, ALritma M kuni 200 mm ning ALritma L kuni 300 mm laiuse etiketi paigaldamiseks.

ALritma X. Ülikiire etiketipaigaldaja

ALritma X

ALritmaX kuni 400 mm läbimõõduga etiketirulli hoidikuga etiketipaigaldajad on lisaks tavaversioonile ka ülikiire HP (high performance) variandina kiirusega kuni 90 m/min.

ALstep. Lihtne etiketipaigaldaja

ALstep

ALstep lihtsad ja soodsad  etiketipaigaldajad on saadaval erineva etiketi laiusega ning konfiguratsiooniga.

ALline C etiketipaigalduse süsteem ümaratele toodetele

ALline C
ALline C

ALline C – Silindrilistele toodetele etiketi paigaldamise süsteem on ideaalne ümaratele pakenditele ümberkeritavate siltide paigaldamiseks, kasutatakse tavaliselt toidu-, keemia-, kosmeetika- ja farmaatsiatoodete, plast-, klaas- või metallpudelite, purkide jms etiketeerimisel.

ALline E esi- ja tagaküljele etiketipaigalduse süsteem

ALline E
ALline E

ALline E esi- ja tagakülje silditamise süsteem on ette nähtud ühe, kahe või enama esi-/tagasildi kandmiseks elliptilistele või ristkülikukujulistele toodetele, kasutatakse tavaliselt toiduainetele, kosmeetika-, farmaatsia- ja keemiatoodetele plast-, klaas- või metallpudelites ja -purkides etikettide paigaldamiseks.

Vaata ka etikettide liinipealseid printer-paigaldajaid

Primera AP360e ja AP362e poolautomaatne lauapealne etiketipaigaldaja

Primera AP-seeria seadmed on lihtsad ja kiired lauapealsed etiketipaigaldajad silindrilistele toodetele (pudelid, purgid, toosid jne.).

DWR ROUND poolautomaatne lauapealne etiketipaigaldaja

DWR Round

DWR ROUND on poolautomaatne lauapealne etiketipaigaldaja kuni 200 mm laiuse etiketi paigaldamiseks.

Mõeldud rullis kleebisetikettide kandmiseks silindrikujulistele toodetele, tooteid tuleb käsitsi asetada seadmel selleks ettenähtud kohale ja olenevalt lisavarustusest saab etikette tootele paigaldada väga suure täpsusega.