Datalogic ja Unitech vöötkoodilugejate lai valik

Vöötkoodiseadmete terminid ja info

Green Spot™ – vöötkoodilugeja annab vöötkoodi lugedes lugemise õnnestumisest märku lisaks piiksatusele ka rohelise valgusvooga loetava koha peale.
Puzzle Solver™ – vöötkoodilugeja suudab vöötkoodi osadena tuvastada.

Unitech MS652+ Bluetooth NFC 1D&2D Kantav sõrmusskanner
Unitech MS652+

MS652 + sõrmusskanner on uusim 1D ja 2D vöötkoodilugeja Unitechi kasvavas andmekogumisseadmete portfellis. Selle disain annab Teile liikumisvabaduse, hoides vöötkoodi skaneerimisel mõlemad käed vabad. Bluetooth® ja NFC tehnoloogiatega hõlpsalt seotav nutitelefonide ja tahvelarvutitega (iOS / Android-seadmed)

Unitech MS650 Bluetooth 1D Kantav sõrmusskanner
Unitech MS650

Kantav sõrmusskanner MS650 on ülikerge kompaktne Bluetoothi ​​vöötkoodiskanner. Teil on hea seda sõrme peal kanda, hoiab mõlemad käed vabad ja võimaldab koode liikumise pealt skaneerida. Selle sõrmus- skanneriga saab lugeda 1D vöötkoode ja see on loodud töövoo sujuvamaks muutmiseks paljudes rakendustes, näiteks lao-, logistika-, jae- ja laohaldus.

QuickScan I QM2131 Lihtne juhtmevaba skänner
QuickScan I QM2131

Taskukohane juhtmevaba 1D lineaarne skänner, mis pakub kõige usaldusväärsemat raadioühendust ja ainulaadseid traadita funktsioone

Touch TD1100 Lihtsad vöötkoodilugejad
Touch TD1100

Uuendatud DataLogic Touch TD1100 vöötkoodilugejat kasutatakse arvuti või kassatöökoha külge ühendatult. TOUCH65™ – kitsas 65mm, maksimaalne resolutsioon 0,1mm TOUCH90™ – lai 90mm, maksimaalne resolutsioon 0,13mm Mõlemal lugemiskaugus maksimaalselt 50mm, IP 30 kaitseklass, kasutustemperatuur 0…55°C. Hoidmistemperatuur -20…+70°C. PUZZLE SOLVER™. Garantii 5 aastat!

Heron™ Lihtsad vöötkoodilugejad
Heron

Heroni seeria mitme liidesega skannerite sarja on välja töötanud Datalogic, et rahuldada kõiki müügikoha nõudeid, pakkudes kõrget jõudlust ja uuenduslikku disaini, mis sobib väikeste jaemüügi kassa kohtade jaoks. Heroni seeria põhineb “instinktiivse lugemiskauguse” põhimõttel (lähikontaktist kuni üle 20 cm), sisaldab “rohelist punkti” (Datalogic patenditaotlus), mis annab “hea lugemise” tagasisidet otse koodile, kuhu kasutaja tavaliselt kipub vaatama.

Skorpio™ X5 mobiilarvuti
Skorpio™ X5

Skorpio X5 on oma klassi parimate näitajatega, vastupidav mobiilarvuti mis vastab Data Capture’i kõige raskematele väljakutsetele. Kerge, ergonoomiline, rohkete erinevate funktsioonidega, Skorpio X5 on ideaalne ärikaaslane professionaalidele laos, poes, tootmises ja mis tahes logistikaüksuses.

Skorpio™ X4 mobiilarvuti
Skorpio™ X4

Skorpio™ X4 mobiilskänner on oma klassi suurima ja suure nähtavusega 3,2-tollise, värvilise, puutetundliku ekraaniga, mis aitab kasutajatel tõhusamalt töötada.

Memor™ X3 mobiilarvuti
Memor™ X3

Oma klassi kõige kompaktsem ja kergem 2D-pildistajaga mobiilne arvuti, ideaalne valik algtasemel kasutuskohtade jaoks.

Mobiilarvuti Memor™ X3 Healthcare (HC) on nüüd saadaval haiglatele või kliinikutele.

Gryphon I GD4132 Tööstuslik ja lao vöötkoodilugeja
Gryphon I GD4132

Kasutatakse arvuti või tootmisseadme külge ühendatult. Ühendamisvõimalused- klaviatuuri ja arvuti vahele, RS232 ja USB port. Lugemiskaugus kuni 360mm, maksimaalne resolutsioon 0,076mm, IP 30 kaitseklass, kasutustemperatuur 0…55°C. Garantii 5 aastat!

Gryphon I GM4102 Juhtmeta vöötkoodilugeja
Gryphon I GM4102

Juhtmeta lineaarne koodikaamera, millel on Datalogicu raadioside ühendus STAR Cordless System ™ tagab tipptulemused 1D koodide lugemisel

PowerScan 9501 Tööstuslikud vöötkoodilugejad
PowerScan 9501

PowerScan tööstuslike vöötkoodilugejate laias valikus on saadaval nii juhtmega kui juhtmevabad mudelid erinevate vöötkoodide lugemiseks rasketes tingimustes

Magellan 1500i Laualugejad
Magellan 1500i

Magellan 1500i on Datalogici suure jõudlusega esitlusskanner mitmesugusteks rakendusteks, sealhulgas jaemüügipunktides, apteekides ja klienditeeninduses. Magellan 1500i skanner pakub silmapaistvat jõudlust 1D ja 2D vöötkoodidega mitmesugustest trükitud ja mobiilsetest allikatest. Digimarc® vöötkoodide vesimärkide dekodeerimise lisamine muudab selle esitluskategoorias ainulaadselt võimekaks skanneriks.

Magellan™ 3200VSi Vertikaalne vöötkoodilugeja
Magellan™ 3200VSi

Vöötkoodilugeja Magellan ™ 3200VSi pakub kujutistehnoloogiat kompaktses vertikaalses vormingus

Magellan™ 3300HSi Horisontaalne vöötkoodilugeja
Magellan™ 3300HSi

Vöötkoodilugeja Magellan ™ 3300HSi toob pilditehnoloogia horisontaallugejas suure müügimahuga müügikohtadesse.

Rhino II ™ Tõstuki terminal-koodilugeja
Rhino II ™

Tõstukile paigaldatavad Rhino II ™ arvutid, mis on saadaval nii 10- kui ka 12-tollise ekraanisuurusega, lõid uue vastupidavuse standardi. Tõeline lao tööriist.