Gryphon I GD4132

Vöötkoodilugeja Gryphon I GD4132 tööstusse ja lattu.

Gryphon I lineaarsed pildilugejad pakuvad täiustatud lugemisjõudlust ja dekodeerimist paljudes erinevates rakendustes.

Gryphon GD4132 lugejate võime hõivata vöötkoode lähiümbrusest kuni üle 1,0 m / 3 tõstab tootlikkust ja parandab kasutajate ergonoomikat.

Lai skannimis nurk loeb väga laiad koodid ja uuendatud dekodeerimisvõimalused suurendavad raskesti loetavate, kehvade või kahjustatud koodide läbilaskevõimet.

Kõik need omadused koos suure eraldusvõimega dekodeerimisega kuni 3-millimeetriste siltide jaoks loovad Gryphon I GD4132 lugejad suure jõudlusega toodete ja võimsate andmesalvestuslahendustena.

Datalogicu eksklusiivne patenteeritud „Green Spot” tehnoloogia, mis võimaldab tagasisidet otse koodi kohta lugeda, on ideaalne hämaras või mürarikkas keskkonnas.

Roheline täpp koos kiire lugemis- ja dekodeerimisvõimalusega muudavad Gryphon I GD4132 lugejad parimaks valikuks, et parandada tootlikkust jae- ja kontorikeskkonnas, haiglates, apteekides ja tootmisettevõtetes.

Kasutatakse arvuti või tootmisseadme külge ühendatult.

Ühendamisvõimalused-klaviatuuri ja arvuti vahele, RS232 ja USB port. Lugemiskaugus kuni 360mm, maksimaalne resolutsioon 0,076mm, IP 30 kaitseklass, kasutustemperatuur 0…55°C. Garantii 5 aastat!