Magellan 1500i kasutab suure jõudlusega megapikslist andurit ja kohandatud optikat

Datalogicu Magellan 1500i skanner on suure jõudlusega esitlusskanner mitmesugusteks rakendusteks, sealhulgas jaemüügipunktides, apteekides ja klienditeeninduses. Magellan 1500i paaristab meie suuremate skannerite jaoks välja töötatud skaneerimise ekspertiisi uuendusliku ja kompaktse disainiga, et luua turul võimsaim esitluskanner. Digimarci vöötkoodi dekodeerimise lisamine muudab Magellan 1500i skanneri ainulaadselt võimeliseks käsitlema nii praegusi kui ka tulevasi skannimisvajadusi.

Magellan 1500i kasutab suure jõudlusega megapikslist andurit ja kohandatud optikat, et luua suur lugemisala, mis suudab lugeda kaugust kuni 25 cm ja 1D pühkimiskiirust kuni 1,5 m / s. Võimsad dekodeerimisalgoritmid pakuvad võrratut jõudlust mitmesugustel 1D ja 2D siltidel, sealhulgas raskesti loetavatel, kärbitud ja kahjustatud koodidel. Magellan 1500i skanneri suur lugemisala ja kiire jõudlus muudavad skaneerimise lihtsaks ja intuitiivseks isegi algajatele kasutajatele.

Järjepidev, mugav valgustus võimaldab 1D ja 2D vöötkoodide sujuvat lugemist trükitud või mobiilsetest allikatest, vähendades samal ajal peegeldust ja välistades virvenduse, mis võib põhjustada operaatori ebamugavusi.

Datalogici liikumisanduritehnoloogia Motionix ™ võimaldab skanneril seadme ülesvõtmisel intuitiivselt lülituda käeshoitavasse režiimi. See lülitab sisse LED-i sihtimisfunktsiooni, samal ajal kui ‘Green Spot’ tehnoloogia annab hea lugemise kinnituse otse koodil. Kui see asetatakse leti peale, naaseb skanner sujuvalt ooterežiimi.

Oma väikese jalajälje ja atraktiivse kujundusega Magellan 1500i skanner täiendab kõiki müügikohti või teeninduskeskkonda. Klassikalised mustvalged korpused paarivad mitmesuguseid paigaldusvõimalusi, et muuta see mitmekülgseks ja võimsaks tooteks atraktiivses kompaktses pakendis.