Magellan 3300

Horisontaalne vöötkoodilugeja Magellan™ 3300HSi sobib just suure mahuga müügikohtadesse

Vöötkoodilugeja Magellan ™ 3300HSi toob pilditehnoloogia horisontaallugejas suure mahu müügikohta. Selle pilditehnoloogia pakub silmapaistvat jõudlust raskesti loetavate vöötkoodide, näiteks kärbitud (lühike), erisuguse, halvasti trükitud ja GS1 DataBar ™ koodide hõivamisel ning toetab nii lineaarset (1D) kui ka 2D siltide dekodeerimist.

Komplekti kuulub ainulaadne funktsioon – Micro-SD kaardilugeja, mis aitab tarkvara haldamisel, täiendamisel ja hooldamisel. Enamik Magellan 3300HSi skanneri funktsioone on tarkvarapõhised, uusi võimalusi on lihtne lisada isegi pärast esialgset installimist.

Muud Magellani tootefunktsioonid hõlmavad diagnostikaaruandlust, hosti allalaadimist ja produktiivsuse indeksi aruandlust ™, mis võimaldab juhtkonnal kasutada skanneri andmeid läbilaskevõime parandamiseks ja hoolduse haldamiseks. Mobiiltelefoni lugemisrežiim, mis aktiveeritakse nupuvajutuse või hostterminali tarkvara käsuga, optimeerib valgustaseme mobiiltelefonidelt või PDA-delt piltide tegemiseks või vöötkoodide lugemiseks.