Gryphon I GM4102

Juhtmeta vöötkoodilugeja Gryphon I GM4102

Äärmiselt mitmekülgne ja vastupidav Gryphon GM4102 juhtmeta koodilugejad on parim lahendus ettevõtetele jaekaubanduses ja kergetööstuses, kus liikuvus on tootlikkuse suurendamiseks vajalik. Kitsa- ribaline raadioside Datalogici STAR Cordless System ™ abil on töökoha suurema tootlikkuse ja paindlikkuse võti. GM4102 vöötkoodilugejate sari pakub skaleeritavaid lahendusi lihtsatest punkt-punkti-rakendustest punktist-mitme-punkti installimiseni, kus sama tugijaamaga on ühendatud kuni 16 lugejat.

Datalogicu uus patenteeritud 2-positsiooniline tootetugi pakub mitmeid lahendusi erinevatele funktsionaalsetele ja vähendatud ruumi vajadustele vastamiseks. See pakub käed-vabad lugemisvõimalusi ja skannimise ajal laadimise funktsiooni, et tagada pidev tööaeg tootlikkuse suurendamiseks.

GM4102 pakkimisrežiimi võimalus võimaldab mällu salvestada tuhandeid koode. See funktsioon koos pikaajalise 50K skaneerimisega ühe laadimisega liitium-ioon aku võimaldab piiramatut liikuvust ja usaldusväärset andmete kogumist tugijaamast kaugemal. Standardsed mitme liidese võimalused (GM4130) pakuvad hostühendust USB, RS-232, Keyboard Wedge ja Wand Emulation kaudu, IBM liidese mudelid (GM4110) pakuvad ühenduvust IBM 46XX, USB ja RS-232 emulatsiooni kaudu.

Juhtmeta CCD vöötkoodilugeja (raadioside 433 MHz). Kasutatakse ladudes ja tootmisruumides. Lugemiskaugus kuni 430mm, maksimaalne resolutsioon 0,076mm, IP 30 kaitseklass, kasutustemperatuur 0…55°C. Raadioside tööpiirkond maksimaalselt 30m. Puzzle Solver™ Garantii 2 aastat!