Videojet 6530
Videojet 6530 trükipea
Videojet 6530 liinil
Videojet 6530 juhtpult

Videojet DataFlex® 6530 tööstuslik termosiirde printer TTO

VJ6530 ja VJ6330 kuuluvad Videojet DataFlex® uude termosiirde printerite (TTO) tootevalikusse, mis on loodud pakkeliinide tootlikkuse suurendamiseks.

TUTVUSTUS

Need uued Videojeti printerid kasutavad uusimat tehnoloogiat tööaja paremaks kasutamiseks ja tootlikkuse, kvaliteedi ning tõhususe parandamiseks, vähendades sellega kvaliteedikontrollile kuluvat aega ja jäätmete koguseid.

Tegemist on termosiirde seadmetega, mis on mõeldud kirjutamiseks painduvale rull-pakkematerjalile enne toote pakendamist.

Sisseehitatud koodikvaliteedi kontrolli ja iAssure ™ -tehnoloogia,
väheste kuluosade, suruõhu vajaduse puudumise ja kiirelt vahetatava lindikasseti abil pakuvad VJ6530 ja VJ6330 efektiivseimat tööaja kasutust.

CLARiTY ™ tarkvara aitab tagada õige koodi õigele tootele printimise.

OMADUSED
  • Videojet VJ6530 on kiire termosiirde printer, mis aitab efektiivsemalt kasutada tööaega ja pakkuda suurimat tootlikust, aidates vähendada ka toodete ümberpakkimisele kuluvat aega.
  • Printer saadaval kahes laiuses: 53 mm trükipea koos iAssure ™ tehnoloogiaga ja tööstuse esimene õhuvaba 107 mm termopea, mis võimaldab valida sobivaima seadme vastavalt Teie konkreetsetele tootmise vajadustele.
  • Videojet 6530 pakub printimiskiirust kuni 1000 mm/s ja tootlikkust kuni 700 kirjet/ min.