Sato CL4NX PLUS, uue põlvkonna täiustatud printer

 • Sato CL4NX+
 • Sato CL4NX Plus
ÜLEVAADE

Uuel Sato CL4NX Plus printeril on lai valik standardfunktsioone, millega ta seab uue ja uuendusliku tööstusstandardi kasutusmugavuse, intelligentsuse, tööstusesiseste emulatsioonide, ühenduvuse, andmevoogude töötlemise kiiruse, kasutajaliidese ja palju muu osas.

KASUTUSMUGAVUS

CL4NX Plus on operaatorit ja tootlikkust silmas pidades terviklikult ehitatud, olles selle tooteseeria järgmine edasiarendus ning ületades Teie ootused tänapäevasele printimistehnoloogiale.

Toetab kuni 254 mm välisläbimõõduga etiketirulli ja 600m pikkusega värvilinti ning sisaldab paigaldatud prindipea kasutuse jälgimiseks nutika prindipea tehnoloogiat.

Pure Line indikaatoriga etikettide veovõll e. platen annab visuaalse kulumisindikaatori abil kasutajatele juba varakult teada selle kriitilise komponendi vahetamise vajadusest.

Nende kavalate kuluosadega on CL4NX Plus endiselt üks lihtsamaid tööstuslikke lauaprinterimudeleid, mille trükipead ja veovõlli saab vahetada ilma tööriistu kasutamata.

Mikrosiltide printimisrežiim

Mikrosiltide printimisrežiim tagab pisikeste siltide puhul suurema prinditäpsuse ja võib väljastada isegi nii väikeseid kui 10 mm silte. SATO Application Enabled Printing (AEP) abil saate luua kohandatud eraldiseisvaid rakendusi, mida saab hostitarkvarast sõltumatult otse printeris käivitada ja ühendada välised seadmed nagu klaviatuurid, kaalud, vöötkoodiskannerid andmete sisestamiseks otse printeriga.

RFID

CLNX Plus RFID-seeria printerite kasutamisega säästate tööjõudu ja kiirendate tegevusi.

RFID-seeria printerid suudavad printida teksti ja vöötkoode UHF-, HF- ja NFC-siltidele ning kodeerida kiipidele samal ajal andmeid.

Printer on varustatud kasutajaid antenni asendi käsitsi reguleerimise probleemidest säästvate ekraanimenüüdega, lisaks sellele on seade võimeline kontrollima RFID-kiipe enne kodeerimist, tagamaks nende kasutusvalmidus ja vältimaks tõrkeid.

CLNX Plus RFID-printeritel on palju eeliseid ja funktsioone. SATO RF Analyze (SRA) funktsioon optimeerib antenni ja sisestuse seadistust automaatselt kiireks ja stabiilseks kodeerimiseks.

Kasutajad saavad nüüd leida parimad seaded RFID-siltide kodeerimiseks, kui nende omadused varieeruvad juhuslikult partiide erinevuste tõttu või kodeerimisvigade ilmnemisel kirjutamis-/lugemistingimuste kohandamise tõttu.

Tavaliselt kasutatavate sätete registreerimine võimaldab salvestada kuni 10 kirjutamis-lugemis sildi tüüpi.

Kasutaja saab nüüd valida ja laadida õiged sätted, et kodeerida mitu kandjat sama printeriga.

OMADUSED
 • Täisvärviline interaktiivne LCD-ekraan koos intuitiivse menüüs navigeerimisega
 • Sisseehitatud abivideod
 • Tööriistadeta hooldus
 • Toetatud on kuni 254 mm läbimõõduga etiketirull (kerituna siltidega sisse- või väljapoole) ja 600 m pikkusega värvilint (CSI / CSO)
 • Mitu liidest – automaatne ümberlülitamine
 • Konkurentsivõimelised sisseehitatud emulatsioonid automaatse ümberlülitusega
 • Mikrosiltide printimisrežiim
 • Printimiskiirus kuni 355mm/sek, eraldusvõimega 203, 305 või 609 dpi
 • HF või UHF RFID tugi koos SATO RF Analyze’iga (SRA)
 • Nutikas prindipea ja Pure Line veorullik

Tutvu printeriga tootja kodulehel