VJ9560PL töös
VJ9560PL tamp
VJ9560PL alusega
VJ9560PL eest
VJ9560PL paigaldamas

Videojet 9560 PL kaubaaluste märgistamise süsteem. Printige ja paigaldage märgistus oma tootmisliinil. Videojet 9560 PL on usaldusväärne, automatiseeritud kaubaaluste märgistamise süsteem, mis vähendab laokulusid ja vigu. Täielikult automatiseerituna on see spetsiaalselt loodud töötama nõudlikes tingimustes. VJ9560 PL suudab paigaldada kaubaaluse kahele või kolmele küljele kuni neli etiketti, töödeldes kuni 120 kaubaalust tunnis ning kasutades erinevatest rakendustest saabunud infot. Vigadeta toimimise tagamiseks kontrollib süsteem etikettide täpsust ning nõuetele vastavust ja vajadusel prindib vigased sildid uuesti. VJ9560 PL liidestub ka erinevate laohaldussüsteemidega ja aitab klientidel järgida valdkonnas kehtestatud eeskirju.

VJ9560 PL tehnilised andmed

Sildi pealekandmine kaubaalusele teleskoop-tambi meetodil. Trükitehnoloogia: termosiirdega printimine. Trükipea laius 160 mm. Värvilindi laius: 150–165 mm
Värvilindi pikkus kuni 500 m, sealhulgas < 1 mm lindivahe järjestikuste väljatrükkide vahel, olenemata sildi suurusest või kiirusest.
Prindieraldusvõime 300 dpi (200 dpi emuleerimisrežiimis)
Printimiskiirus kuni 400 mm/sek, täpne kiirus sõltub rakendusest.
Tootlikkus kuni 120 kaubaalust tunnis, kahe etiketi paigaldamisel aluse kohta.
Emulatsioonide Zebra (ZPL), Sato (SBPL) ja Markem-Imaje (Cimcomms) protokolli tugi.
Sildi laius/pikkus: 150–175 mm / 100–210 mm e. A5/A6.
Etiketirulli suurim läbimõõt kuni 330 mm.
Liidesega CLARiTY kontroller koos interaktiivsete videoõpetustega.
Ühenduvus Ethernet, Power-over-Ethernet, konfigureeritav sisend/väljund (24 V, PNP ja voltivaba); 8 sisendit ja 6 väljundit.
USB (varundamiseks / taastamiseks ja siltide üleslaadimiseks), kaugjuhtimine Videojet 9560 PL veebibrauseri kaudu.
Sertifitseerimine: CE, TÜV.

Kasu seadmest:

Kaubaaluste märgistamine vastavalt teie rakendusele. Pöörlev liigendiga tampimispadi tagab kuni nelja etiketi kindla kleepumise kaubaaluse kohta. Siltide paigutamine kaubaaluse kuni kolmele küljele aitab vältida häireid logistikas.
Graafiline kasutajaliides aitab minimeerida vigu ja aitab tõrkeotsingul, samas kui kontrollerisse sisse salvestatud videod aitavad lihtsustada töötajate koolitamist.
Täielikult suletud kliimaseadmega kapp aitab kaitsta etikette karmide keskkonnatingimuste eest, vähendades sildi kõverdumist, deformatsiooni ja nõrka nakkumist.
Termosiirde trükiga märgistus ei muuda värvi päikesevalguse käes ja võib vastavalt GS1 spetsifikatsioonidele kanda identseid silte kuni kolmele küljele. Vastupidav ja rafineeritud disain.

Paindlik ehitus ja väike ruumivajadus tähendavad, et saate VJ9560 PL peaaegu kõikjale paigaldada. Kolm aluse kõrguse valikut lisavad paindlikkust koos märgistusvarrega, mis ulatub kuni 700 mm korpusest kaugemale ja sildiaplikaatoriga, mis pöörleb 90 kraadi. Integreeritud vöötkoodiskänner kontrollib etikettidel vigu, tagab ja kinnitab koodide loetavuse. Täiustatud pöörlev paigalduspea parandab automaatselt trükipea surnud punktidest põhjustatud mitteloetavad sildid, vähendades vigu ja seisakuid. Intelligent Motion™ sidurita reguleerimisvaba tehnoloogia võimaldab masina kõiki disainielemente täpselt juhtida. Siltide ja lintide vahetust saab teha kiiresti, see aitab vältida seisakuid ja alandab tööjõukulusid.

Ühenduvus

Seadmel on ühenduvusvalmidus sujuvaks integreerimiseks laosüsteemidesse. 9560 PL pakub intelligentseid I/O-võimalusi, sealhulgas EtherNet/IP™, PROFINET®, Zebra ja SATO protokollid. Tarkvaralahendused aitavad tagada andmete terviklikkuse, keskse koodihalduse ja lihtsa printeriühenduse kogu tehases. CLARiTY puuteekraani liides pakub intuitiivset töövalikut, koodikindlust ja sisseehitatud tootlikkuse tööriistu.
Veebiserveri võimalus võimaldab klientidel pääseda juurde 9560 PL-ile hostarvutite toetatud veebibrauserite kaudu, kuni viis veebiserveri seanssi printeri kohta.
Saadaval WiFi-ühendus. Toetab teie jätkusuutlikkuse eesmärke

Videojeti kõikehõlmavad märgistamislahendused aitavad teil vähendada keskkonnamõju ja optimeerida tarneahelat, säilitades samal ajal kõrgeima efektiivsuse ja töökindluse. Intelligent Motion tehnoloogia välistab käsitsi reguleerimise, suurendades teie liini üldist seadmete tõhusust. Videojeti märgistamisportfell pakub mitmeid jätkusuutlikke märgistamisvõimalusi, mis aitavad teil täita pidevalt arenevaid regulatiivseid ja jätkusuutlikkuse nõudeid
Lihtne kasutajakogemus ja lihtsalt navigeeritav WYSIWYG kasutajaliides.

Laadi alla Videojet 9560 PL tutvustus (inglise keeles)

Lugege Videojet 9560 PL kohta rohkem tootja kodulehelt (inglise keeles)