ALcode on printerimooduliga, erineva paigaldusviisiga, sildipaigaldajate seeria.
TUTVUSTUS

ALcode on end väga hästi tõestanud mitmesugustes printeriga-sildistamis keskkondades alates logistikakarpide ja transpordisaadetiste ITF 14 ja GS128 märgistamisest kuni lõpetades täidetud kottides toote identifitseerimis- ja jälgitavuse siltidega, mida saab häälestada töötama ka kõige karmimates tööstus keskkondades. 24/7 põhimõttel.

ALcode masinatesse on integreeritud Sato tööstuslik printeri moodul. See tähendab, et tänu heale prinditehnoloogiale ja kiirusele on tegemist tipptasemel tootega, ning pole ALcode’ist lihtsamat masinat, mida integreerida olemasoleva kujundustarkvaraga või äriprotsesside juhtimise tarkvarasüsteemidega (nt SAP), seda erinevate liidesevalikute kaudu, sealhulgas Ethernet ja WiFi traadita ühendus.

OMADUSED

Standard lahenduses võib ALcode´is kasutada kuni 300 mm läbimõõduga etiketirulle (76 mm südamikuga), kuid lisana on saadaval suurendatud, kuni 400 mm üksus ja vastav suure võimsusega kerimisseade. Lisaks saab kiiretele tööliinidele või liinidele, kus on suurel kiirusel vaja tihedat etikettide paigaldamist, panna paarikaupa kaks ALcode’i koos keeruka pideva töö kontrolleriga, mis võimaldab automaatset ümberlülitamist kahe masina vahel.

ALcode sisaldab standardvarustuses PLC-d, mis tagab täieliku paindlikku sidumise tootmisliiniga, kui ka kasutajasõbralikku intuitiivset puutetundlikku ekraani, mis võimaldab masina tööparameetreid reguleerida eri toodete vahel ja info selgelt arusaadav. Ekraani saab vajadusel ka lukustada ainult põhifunktsioonide jaoks.

ALcode’i eeliseks on integreeritud prindimoodul eemaldamise lihtsus; nt. hoolduseks. See funktsioon erineb teistest analoogsetest seadmetest, kus printer on seadme lahutamatu osa ja printeri rikke korral on sildistaja kasutu ja sellest tingituna kogu liin mittetoimiv. Selline lahendus võimaldab tulevikus lihtsalt teha prindimooduli uuendusi kas laiuse või mudeli osas, olenevalt konfiguratsioonist.

Tehnilised andmedALcode
Prindi meetodTermosiirde
Etiketi laius104mm/ 160mm
Trüki resolutsioon203/ 305 Dpi
Sildistaja tüüpSuruõhk
Võimalikud sildistamise
meetodid
Õhkpuhurpaigaldus silindriga või ilma
Kiikuv rull
Kontakttambiga
Pöördhoob (ette / taha paigaldamiseks)
Kõrgsurve õhulöök
Pöörlev käsi
Vaakumrihm
Erilahendused
Tootmisliini kiirusKuni 100 silti/min sõltub sildi mõõdust ja paigaldusviisist
Etiketi rulli läbimõõt300 mm Lisana 400mm
Toide220V, 50 Hz, 800W
Suruõhk5 bar, 50 L/min
LiidesedRS232C, Parallel, USB, RS422 / RS485 / LAN / Wireless

ALcode sildipaigaldajad töötavad koos Sato S84ex või Sato S86ex printerimoodulitega.