AlCode LT

ALcode LT on printerimooduliga kompaktne etiketipaigaldaja.

Erinevad etikettide toodetele paigaldamise võimalused.

TUTVUSTUS

ALcode LT on disainitud selliselt, et see sisaldaks just SATO LT termosiirde printeri moodulit, mis on kergem versioon tavaliselt tööstuslikes ALcode’i seadmetes kasutatavatest SatoS84ex ja Sato S86ex printmoodulitest. ALcode LT on loodud madala kuni keskmise kiiruse ja mahuga tootmisliinide jaoks, asendamaks lauapealse printeri põhist lahendust.

Kompaktne mikroprotsessor-juhtsüsteem juhib masina loogikat, mis on korralikult paigutatud seadme tugevasse korpusesse. See juhib nii printerit, suruõhu süsteemi ja vastava võimsusega 220 mm Ø sildirulli lahti kerimist kui ka aluspaberi tagasikerimist, et luua masin, mis on eriti väike ja kerge; lihtne mahutada kitsastesse kohtadesse pakkimisliinidel või integreerida pakendamismasinatesse.

OMADUSED

ALcode LT suudab printida kuni 104 mm esiserva laiusega ja peale kanda maksimaalselt 112 mm laiuse aluspaberiga silte, printimise kiirusega kuni 150 mm/s ning punktitihedusega 8 punkti/mm (203 dpi). See võimaldab teksti, vöötkoode ja lihtsat graafikat printida, viimane prinditud etikett on esimesena paigaldamise ootel. Etikette saab vastavalt vajadusele paigaldada toote peale, küljele või põhjale, masin on paigaldamiseks täielikult 360 kraadi pööratav.

ALcode LT on saadaval enamiku samade paigaldus lahendustega, mida pakutakse standardse ALcode masinaga. ALcode LT on mitmes osas ümber kujundatud, et kohandada sellele mudelile omaselt kompaktseks.

Arvutis kasutatava kujundusprogrammi abil saate luua sobiva etiketi ja saata toote vahetusel info printerisse.

Tehnilised andmedALCode LT
Prindi meetodTermosiirde
Trüki laiuskuni 104mm
Trüki resolutsioon203 Dpi
Trükkimise kiirus150 mm/sekundis (6 ips)
Sildistaja tüüpSuruõhk
Võimalikud sildistamise meetodidSuruõhuga puhumine, ilma silindrita
Pneumosilindriga tambiga pealekandmine
Mitmeformaadiline kiikplaat
Pöördõlaga paigaldaja
Tootmisliini kiirusKuni 40 silti/min, sõltub sildi mõõdust ja paigaldusviisist
Etiketi rulli läbimõõtkuni 220 mm
Toide220V, 50 Hz, 800W
Suruõhk5 bar, 50 L/min
LiidesedRS232C, Parallel, USB, RS422/RS485/LAN/Wireless