DTM OKI Pro1050

DTM Print pakub: OKI Pro1050 on viie värvi trüki LED printer

TUTVUSTUS

LED-etiketiprinter OKI Pro1050 pakub uut paindlikkust keskmiste kuni suurte koguste värviliste etikettide printimiseks. Ainulaadse viienda värvivalikuga “valge” viib Pro1050 loovuse uuele tasemele: läbipaistvad või värvilised sildimaterjalid pole enam probleemiks!

Viie LED-mootoriga täisvärvilise digitaalse elektrograafilise printimise tehnoloogia põhjal prindib Pro1050 terved sildirullid, mida saab kas uuesti rulli kerida või automaatselt üksikuteks lehtedeks lõigata. Koos DTM-i originaalsete etiketimaterjalidega muutuvad suurepärase kvaliteediga sildid veele ja UV-kiirgusele vastupidavaks.

Pro1050 on lihtne seadistada mõne minuti jooksul ja selle paindliku konfiguratsiooni kasutamiseks on vaja minimaalset koolitust. Paigalduse lihtsustamiseks pakub DTM Print terviklahendust koos kõik-ühes-arvutiga.

Pro1050 abil jõuate paindliku siltide printimise uude ajastusse. Soovi korral saate printida korraga ainult üks või ka tuhandeid silte, olgu sildil ühesugused või kordumatud andmed. Avage uued turud ja laske oma ettevõttel kasvada, võites uusi kliente teistest eristuvate siltidega.

Viienda valge värviga võimaldab Pro1050 oma siltide kujundamisel palju suuremat paindlikkust. Trükkige läbipaistvale või värvilisele etiketile ainult valget või valget koos teiste värvidega.

Hädavajalik erakordsete kujunduste jaoks!

DTM Print pakub mitmesuguseid kuivtoonerile sobivaid etiketimaterjale, alustades mattidest ja läikivatest paberitest, ulatudes läbipaistvate, mattide ja läikivate polüesterkiledeni, samuti spetsiaalsete kattekihtidega etikette: tekstuuriga, hõbedasi, kuldseid, musti ja muid värvilisi materjale.

Töökohtade seadistamine minutite jooksul.

Valige siltide kujunduse loomiseks NiceLabel Free 2019 DTM Editionit või täiendage NiceLabeli versiooni andmete importimiseks ja muutuvate andmete printimiseks. Printerit saab kasutada ka teiste populaarsete etiketikujundamise tarkvaradega nagu BarTender ja graafilise tarkvaraga nagu Adobe Illustrator jt. PDF-ide printimine? Kasutusmugavuse huvides saate printida otse Acrobat Readerist.

Mis on LED-tehnoloogia?

Trükiprotsess sarnaneb laserprinteritega, sulatades kuiva tooneri etiketi materjalile läbi kuumutusüksuse (kuumuti). OKI digitaalne LED-tehnoloogia tagab suure eraldusvõime täpsemate ja silmatorkavamate trükitud siltidega. Digitaalne LED-tehnoloogia nõuab vähem ruumi, nii et printer on kompaktne, keskkonnasõbralik ja energiatõhus, kasutades tootmisprotsessis oluliselt vähem toorainet ja tarbides vähem energiat. LED-prindipeadel ei ole liikuvaid osi, mis muudab need vastupidavaks ja ülimalt usaldusväärseks.