Primera LX910e

LX910e on kiireim ja kõrgeima prindikvaliteediga printer, mille Primera on kunagi arendanud.

TUTVUSTUS

Primera kõige arenenum ja professionaalseim värviline etiketiprinter LX910e on kiireim ja kõrgeima prindikvaliteediga värviline etiketiprinter, mille Primera on kunagi välja töötanud. See kasutab täiesti uut, väga suure võimsusega termotindiprindipead, mis oli algusest peale loodud oma jõudluses ületamatuks. LX910e abil saate kiiresti ja lihtsalt kõik vajalikud sildid professionaalse prindikvaliteediga, ilma horisontaalsete triipude või piki triipudeta.

LX910e-ga on teie võimalused lõputud.
Printige korraga vaid üks või tuhandeid etikette, millel on identsed või kordumatud andmed.
Printige värvi- või pigmenttindiga, kõik samas printeris, vahetades lihtsalt tindikasseti. Värvitindil on säravad ja erksad värvid, mis võimaldavad oma toodetele pilkupüüdvaid silte teha. Pigmenttint sobib tööstusesse ning on väga vastupidav. Valige ülesandega kõige paremini sobiv lahendus ilma kahte eraldi printerit ostmata!

Primera on üks maailma tuntumaid ja enimmüüdud lauaarvutite värviliste etiketiprinterite tootjaid. LX910e-ga on seatud uus hinna ja jõudluse etalon.

OMADUSED
  • Kiire printimiskiirus – kuni 114 mm (4,5 tolli) sekundis printimiskiirusega toodetakse teie etikette kiiresti ja tõhusalt.
  • Parim prindikvaliteet – LX910e prindikvaliteet on parim, mida oleme eales pakkunud, ja tõenäoliselt parim, mida te kunagi leiate. Julge võrrelda! Hankige identsed näidised igast printerist, mida kaalute. Oma toodete müümine on palju lihtsam, kui teil on kõige professionaalsema välimusega sildid!
  • Kahe tindi süsteem – printige värvipõhise tindiga, et saada kõige värvilisema ja erksama välimusega etiketid. Vahetage kõik-ühes tindikassett välja 2–3 sekundiga ja printige pigmenttindiga, et saada kõige vastupidavamad tindiprinteri etiketid.
  • Üks tindikassett – LX910e kasutatav täiesti uus kõrgelt arenenud tinditehnoloogia on selles äris ainulaadne. See nõuab ainult ühte tindikassetti, et saada uskumatuid ja oma klassi parimaid tulemusi. Saladus on düüsides. Tindipiisakesed lastakse välja nii täpselt, et eraldi musta tindikassetti pole absoluutselt vaja. Saadud “protsessi” must on erakordne. Selle kasutamine ei maksa ka rohkem kui täiendava musta tindikasseti kasutamine. LX910e-ga on teil ainult üks tindi SKU, mida saate jälgida – ilma tulemusi kahjustamata.
  • Tugev metallist korpus – LX910e on varustatud pulbervärvitud metallkorpusega, mis on olnud aastaid sertifitseeritud kõrgemate ohutusnõuetega piirkondades. Eriti sobiv kasutamiseks masina- ja tehaseehituses või siis, kui on vaja elektromagnetilist varjestust (EMC).
  • Lõikur – varustatud sisseehitatud täisautomaatse pitsaratta lõikuriga.