Poolautomaatne etiketipaigaldaja, kleebisetikettide kandmiseks silindrikujulistele toodetele.

DWR Round printeriga

Sildipaigaldaja on saadaval etikettidele laiusega kuni 200 mm ning on varustatud lahti kerimise seadmega, pikaajalise seisakuteta töö tagamiseks saab kasutada kuni 300 mm läbimõõduga rulle.

Funktsionaalsus

  • Elektroonika koosneb ühest SMD-tehnoloogiaga plaadist, mis kasutab 16-bitist mikroprotsessorit.
  • Kasutajaliides koosneb kaherealisest 20 tähemärgiga LCD-ekraanist ja 7 funktsiooniklahvist.
  • Tarkvara võimaldab salvestada kuni 40 erinevat operatsiooniprogrammi, sealhulgas kogu sildil oleva teabe ja toote tüübi, muutes vormingu vahetamise ülikiireks.

Sildid tuvastatakse kahvli fotosilma abil, mis loeb läbipaistvust; läbipaistvate siltide kasutamisel on saadaval etiketi paksust lugev ultraheliandur.

OMADUSED

  • DWR ROUND suudab paigaldada toote ümber- või siis esi-/taga silte, isegi kui samale rullile on paigutatud erinevate mõõtmetega etiketid.
  • DWR ROUND suudab lisaseadme abil silte isegi positsioneeritult peale kanda, lugedes näiteks tootel olevat värvilist sälku või varem peale pandud etiketti.

DWR ROUNDi saab varustada ka HP tehnoloogiaga tindiprinter-markeerijaga, et printida muutuvaid andmeid, nagu kuupäev ja kellaaeg, vöötkoodid ja tekst maksimaalse kõrgusega 12,7 mm, eraldusvõimega 300 dpi ja kiirusega, mis on sünkroonitud etiketi etteande kiirusega. Kaasasoleva tarkvara abil arvutis koostatud tekst kantakse USB-mälupulga abil printerisse.

Lisaks on võimalik kasutada Videojet CIJ jugaprintereid. Trükkimise kiirus on sünkroonitud etiketi etteande kiirusega, kuid peab vastama valitud markeerija tehnilistele näitajatele.