Loftware NiceLabel logo

Loftware NiceLabel etiketikujunduse tarkvara aitab Teil printerist maksimumi võtta. NiceLabel on rohkem kui 20 aastat arendanud draivereid ja tarkvara. Seadmevalmistajate ja Loftware NiceLabeli tihe partnerlus tagab Teie printeri optimaalse töö ja maksimaalse jõudluse.

NiceLabeli versioonid:
Free – piiratud funktsionaalsusega tasuta väljaanne kasutamiseks ainult SATO või DTM/Primera printeritega. Andmebaasi tugi puudub.
Allpool kirjeldatud Loftware NiceLabeli versioonid töötavad kõigi printeritega:
Designer Express – algtaseme väljaanne põhilise sildikujunduse ja dünaamiliste andmefunktsioonidega, sealhulgas Exceli põhiandmebaas, põhiloendurid, ilma funktsioonideta.
Designer Pro – kõik sildikujunduse ja dünaamiliste andmete funktsioonid, sealhulgas täielik andmebaaside tugi, täiustatud loendurid, funktsioonid, sealhulgas konkateneerimine, stringidega
manipuleerimine ja kohandatavad trükivormid.
PowerForms – kõik etikettide kujundamise võimalused ja rakenduste koostaja. Täielikult konfigureeritavad prindivormid ja prinditöövood etikettide printimise sujuvamaks muutmiseks.

Tutvu toodetega Loftware NiceLabeli kodulehel.

NiceLabel Cloud -Loftware NiceLabel Cloud on ideaalne pilvepõhine märgistamislahendus väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele. Saate mõne minutiga ette valmistada ja omada kõike vajalikkue kogu oma sildistamisprotsessi haldamiseks alates etikettide kujundamisest ja mallide haldamisest kuni printimiseni. Tõhusama märgistamisprotsessi loomiseks saate integreerida märgistamise oma peamiste ärisüsteemidega.

NiceLabel LMS -Kui te pole veel valmis kogu sildistamist pilve lisama, saate Loftware NiceLabeli sildihaldussüsteemiga (LMS) juurdepääsu sama võimsale märgistamisplatvormile kohapeal. Kohapealse paigaldusega saate kohandada LMS-i vastavalt oma konkreetsetele ärivajadustele ja IT-keskkonnale ning teil on selge tee pilve poole, kui olete valmis muudatusi tegema.