DTM CX86e
DTM CX86e on maailma väikseim LED /kuiva tooneriga värviliste etikettide printer
TUTVUSTUS

DTM CX86e aitab ettevõtetel toota mitmekülgseid ja professionaalseid värvietikette ja silte-lipikuid, mis suurendavad reklaami mõju võrreldes tavaliste mustvalge termotrüki etikettidega.

Olgu need kupongid, vautšerid, kviitungid, fotodega ID-sildid, külastaja embleemid, hinna- ja reklaamkleebised, kaubakleebised või karpide ja kastide sildid, DTM CX86e muudab selle printimise kiireks ja lihtsaks. Tulemuseks on klientide tähelepanu köitvad ja müüki suurendavad kvaliteetsed värvilised sildid ja etiketid toote tuvastamiseks.

Tänu kompaktsusele on CX86e valmis kasutamiseks kõikjal ja seda on lihtne transportida. Printerit saab kasutada mitmel viisil toodete isikupärastamiseks. Viige oma reklaamikampaaniad, näituseboksid ja messid uuele tasemele, võimaldades klientidel kohapeal tooteid isikupärastada.

LED kuiva tooneri tehnoloogia ei vaja kalleid tindiprinteri kulumaterjale. Sarnaselt laserprinteritega võite kasutada ka tavalist etiketimaterjali, mis annab teile 100% UV- ja veekindlad väljatrükid.

OMADUSED

Mis on LED-tehnoloogia?

Trükiprotsess sarnaneb laserprinteritega, sulatades kuiva tooneri sildimaterjalile läbi kuumuti. Digitaalne LED-tehnoloogia tagab kõrge eraldusvõimega prindid. Tänu sellele tehnoloogiale nõuab printer vähem ruumi, on kompaktne, keskkonnasõbralik ja energiasäästlik, kasutades tootmisprotsessis oluliselt vähem toorainet ja energiat. LED-prindipeadel pole liikuvaid osi, muutes need vastupidavaks ja ülitäpseks.

CMY kolmevärviline toonerikassett, mille abil lihtsustate oma laovarude haldamist ja kiirendate tootmist, kuna peate ainult ühte toonerit laos hoidma. Kolmevärviline tooner vahetatakse mõne sekundi jooksul ja seade on viivitusteta uuesti kasutamiseks valmis.

Printeril on Etherneti ja WLAN-i ühendus.

Unustage tüütud USB-kaablid, mis takistavad Teid või sunnivad teid printeri kõrval seisma. Ühendage CX86e Etherneti või WLAN-i kaudu oma võrguga ja printige hõlpsalt igast võrku ühendatud arvutist.

Etiketi kujunduse lihtsaks loomiseks või andmete importimiseks ja muutuvate andmete printimiseks valige NiceLabel Free 2019 DTM Edition. Printerit saab kasutada ka teiste populaarsete etiketidisaini tarkvaradega, näiteks BarTender, samuti graafilise kujundustarkvaraga, näiteks Adobe Illustrator ja muude Windowsi rakendustega. Kasutamise hõlbustamiseks saate PDF faile printida otse rakendusest Adobe Acrobat Reader.