Datalogic vöötkoodilugejate lai valik, leia endale sobivaim

Vöötkoodiseadmete terminid ja info

Green Spot™ – vöötkoodilugeja annab vöötkoodi lugedes lugemise õnnestumisest märku lisaks piiksatusele ka rohelise valgusvooga loetava koha peale.
Puzzle Solver™ – vöötkoodilugeja suudab vöötkoodi osadena tuvastada.

Kantav sõrmus skanner Unitech MS650

Kantav sõrmus skanner MS650 on ülikerge kompaktne Bluetoothi ​​vöötkoodiskanner. Teil on hea seda sõrme peal kanda, hoiab mõlemad käed vabad ja võimaldab koode liikumise pealt skaneerida. Selle sõrmus skanneriga saab lugeda 1D vöötkoode ja see on loodud töövoo sujuvamaks muutmiseks paljudes rakendustes, näiteks lao-, logistika-, jae- ja laohaldus.

Lihtne vöötkoodilugeja Touch TD1100

TD1100

Uuendatud Touch TD1100 vöötkoodilugejat kasutatakse arvuti või kassatöökoha külge ühendatult. TOUCH65™ – kitsas 65mm, maksimaalne resolutsioon 0,1mm TOUCH90™ – lai 90mm, maksimaalne resolutsioon 0,13mm Mõlemal lugemiskaugus maksimaalselt 50mm, IP 30 kaitseklass, kasutustemperatuur 0…55°C. Hoidmistemperatuur -20…+70°C. PUZZLE SOLVER™. Garantii 5 aastat!

Lihtne vöötkoodilugeja Heron™

Lugemiskaugus kuni 250mm, maksimaalne resolutsioon 0,1mm, IP 30 kaitseklass, kasutustemperatuur 0…55°C. Hoidmistemperatuur -20…+70°C. CCD, “Green Spot”. Garantii 5 aastat!

Skorpio ™ X4 mobiilarvuti

Skorpio ™ X4 mobiilarvutil on suure jõudlusega arhitektuur, mis pakub pärandrakenduste jaoks kiiret kiirust, pakkudes samas lihtsat migreerimisteed Android ™ -ile.

Memor X3 mobiilne arvuti

Oma klassi kõige kompaktsem ja kergem mobiilne arvuti, ideaalne valik algtaseme rakenduste jaoks

Tööstuslik ja lao vöötkoodilugeja Gryphon I GD4132

Kasutatakse arvuti või tootmisseadme külge ühendatult. Ühendamisvõimalused-klaviatuuri ja arvuti vahele, RS232 ja USB port. Lugemiskaugus kuni 360mm, maksimaalne resolutsioon 0,076mm, IP 30 kaitseklass, kasutustemperatuur 0…55°C. Garantii 5 aastat!

Juhtmeta vöötkoodilugeja Gryphon I GM4102

Juhtmeta lineaarne koodikaamera, millel on Datalogicu raadioside ühendus STAR Cordless System ™ tagab tipptulemused 1D koodide lugemisel

Lihtne juhtmevaba skänner QuickScan I QM2131

Taskukohane Cordless STAR 1D lineaarne skänner, mis pakub kõige usaldusväärsemat raadioühendust ja ainulaadseid traadita funktsioone

Tööstuslikud vöötkoodilugejad PowerScan 9501

PowerScan tööstuslike vöötkoodilugejate laias valikus on saadaval nii juhtmega kui juhtmevabad mudelid erinevate vöötkoodide lugemiseks rasketes tingimustes

Laualugejad Magellan 1500i

Magellan 1500i on Datalogici suure jõudlusega esitlusskanner mitmesugusteks rakendusteks, sealhulgas jaemüügipunktides, apteekides ja klienditeeninduses. Magellan 1500i skanner pakub silmapaistvat jõudlust 1D ja 2D vöötkoodidega mitmesugustest trükitud ja mobiilsetest allikatest. Digimarc® vöötkoodide vesimärkide dekodeerimise lisamine muudab selle esitluskategoorias ainulaadselt võimeliseks skanneriks.

Vertikaalne vöötkoodilugeja Magellan™ 3200VSi

Vöötkoodilugeja Magellan ™ 3200VSi pakub kujutistehnoloogiat kompaktses vertikaalses vormingus

Horisontaalne vöötkoodilugeja Magellan™ 3300HSi

Vöötkoodilugeja Magellan ™ 3300HSi toob pilditehnoloogia horisontaallugejas suure müügimahuga müügikohtadesse.

Tõstuki terminal-vöötkoodilugeja Rhino II ™

Tõstukile paigaldatavad Rhino II ™ arvutid, on saadaval nii 10- kui ka 12-tollise ekraanisuurusega, tänu oma vastupidavusele sobivad kasutamiseks just lattu.